Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час розмови з канцлером Ангелою Меркель у четвер, 7 листопада 2019 року, подякував Німеччині за її важливі внески в Альянс. Виступаючи на прес-конференції в Канцелярії, пан Столтенберг високо оцінив провідну роль Німеччини в багатонаціональних силах НАТО в Литві, те, як вона прийняла у себе в Ульмі нове Командування Альянсу з питань мобільності і її важливі внески в операції НАТО від Афганістану до Косова і Егейського моря.

Генеральний секретар Єнс Столтенберг у четвер, 7 листопада 2019 року, виступив на Кьорберському глобальному діалозі лідерів у Берліні, наголосивши на важливості НАТО як основи європейської і трансатлантичної безпеки.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у середу, 6 листопада 2019 року, прибув до Берліна для переговорів з керівництвом Німеччини і участі в святкуванні 30-ї річниці падіння Берлінського муру. Протягом цього чотириденного візиту Генеральний секретар зустрінеться з Президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром, канцлером Ангелою Меркель, міністром закордонних справ Гейко Маасом, міністром оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер і членами комітету Бундестагу з оборони і закордонних справ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в середу, 6 листопада 2019 року, приєднався до постійного представника Німеччини посла Ганса-Дітера Лукаса в меморіалі Берлінського муру в штаб-квартирі НАТО на церемонії з відзначення 30-ї річниці падіння Берлінського муру.

Сьогодні, 5 листопада 2019 року, заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане зустрівся із заступником Генерального секретаря Антитерористичного управління ООН Владіміром Воронковим. Вони обговорили відмінний рівень, якого за останні роки досягла співпраця між НАТО і ООН в сфері боротьби проти тероризму. Співрозмовники висловили свою високу оцінку прогресу у співробітництві між НАТО і ООН в сфері посилення обороноздатності партнерів НАТО на Близькому Сході і у Північній Африці.

НАТО і Африканський Союз у понеділок, 4 листопада 2019 року, підписали нову Угоду про співробітництво, заклавши основу для більш тісної практичної і політичної співпраці між цими двома організаціями.

Заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане у п’ятницю, 25 жовтня 2019 року, зустрівся з міністром оборони Республіки Азербайджан генерал-полковником Закіром Гасановим. Заступник Генерального секретаря подякував міністрові Гасанову за внески Азербайджану в місію «Резолют сепорт» («Рішуча підтримка») на чолі з НАТО в Афганістані.

Звертаючись до Верховної Ради у четвер, 31 жовтня 2019 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав депутатів просувати вперед амбіційні українські реформи. «Ви маєте можливість працювати разом незалежно від партійної належності заради блага усіх громадян України і скористатись можливостями, які пропонує вільне, відкрите і демократичне суспільство», – сказав він.

Комісія Україна – НАТО зібралась у четвер, 31 жовтня 2019 року, в Києві для обговорення стану безпеки на сході України, процес реформ в цій країні і розвиток партнерства між НАТО і Україною. Головуючи на засіданні, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив рішучу підтримку, яку Альянс надає Україні. «НАТО високо цінує своє партнерство з Україною», – зазначив він.

Тринадцять країн – членів НАТО з четверга, 31 жовтня 2019 року, беруть участь у навчаннях з моделювання протиповітряної і протиракетної оборони поблизу південного узбережжя Сполученого Королівства. Під час шестиденних «Військово-морських електромагнітних операцій», або скорочено NEMO, буде перевірятись здатність військових флотів країн Альянсу захищатись від протикорабельних крилатих і гіперзвукових ракет за допомогою найсучаснішого електронного захисту.